İletişim: info@ordum.com - 0 537 609 57 26           
   
 ANASAYFA

 

02.07.20192019-07-02 17:48:00

 

Öceli Mahallesi, Çolaklı Sokaktan, merhum Yunis ve Esma Ekici’nin kızı, merhum Haki Ekici’nin eşi, Saadet, Düriye ve Ziya Ekici’nin ablası, Melek, Engin, Şeref ve Yılmaz Ekici’nin annesi SAFET EKİCİ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Öceli Merkez Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Ulubey Kardeşler Mahallesinden, Derviş Efendioğullarından, merhum Mustafa Aydın’ın eşi, merhum Remzi, Şenel, Hanife, Fatma ve Şenay Aydın’ın annesi ŞEKER AYDIN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, saat 11:00’ de Kardeşler mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şahinkaya Mahallesinden, Cebedoğullarından, Dursun ve Cemal Güler’in babası HACI AHMET GÜLER vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Ulubey Çukur Mahallesinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gökömer Mahallesi, Alaçatam Mevkiinden, merhum Cemal Gümüş’ün oğlu DURSUN GÜMÜŞvefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Alaçatam Camiinde, öğlen namazının andından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.