İletişim: info@ordum.com - 0 537 609 57 26           
   
 ANASAYFA

 

08.06.20192019-06-08 16:03:00

 

Öceli Mahallesinden Kürt Oğullarından Merhum Mustafa Gürsoy’un kızı; Merhum Dursun Türkeli’nin eşi; Temel, Kemal, Sait, Salih, Fatma ve Merhume Muteber Türkeli’nin anneleri; AYŞE TÜRKELİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazının ardından evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Öceli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Perşembe Beyli Mahallesi Kadıoğlu Sokaktan Merhum Rasim Eroğlu, Mehmet, Ferhat, Cemal, Hüseyin, Salih ve Yeter Eroğlu’nun abileri; Birol, Erol, Murat ve Mücahit Eroğlu’nun babaları; RÜSTEM EROĞLU vefat etmiştir. Cenazesi bugün Beyli mahallesindeki evinden alınarak Bekirli Mahalle camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı Taşlıçay Mahallesinden Emekli Öğretmen Sadık Sağlam’ın eşi; Ayten İhtiyaroğlu ve Salih Sağlam’ın anneleri; SEVİM SAĞLAM vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazının ardından Gülyalı Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Taşlıçay mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kiraz Limanı Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mustafa ve Merhume Fatma Yaprak’ın oğlu; Merhum Osman, Mahmut, Merhum Cemile Yaprak ve Mine  Ongun’un kardeşi; Cihan Yaprak ve Şaziye Salfan’ın abileri, Gülseren Yaprak’ın eşi;  RIFAT YAPRAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazının ardından Kiraz limanı Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Kiraz Limanı mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.