İletişim: info@ordum.com - 0 537 609 57 26           
   
 ANASAYFA

 

10.06.20192019-06-10 19:46:00

 

Tülin Ataş’ın eşi, Buse ve Beyza’nın babası, Yüksel, Erol, Fikriye, Kadriye, Fatma ve İsmail Ataş’ın kardeşi, Saim Varol’un Damadı, Öğretmen Ercan Varol’un Eniştesi, Rasim Ataş’ın oğlu BURHAN ATAŞ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, saat 09:00’da Cumhuriyet mahallesindeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra saat 11:00’da Gölköy Paşapınar mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Kırlı Mahallesi Tepeharman mevkiinden, merhum Hasan Günen’nin oğlu ALİ GÜNEN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Kırlı Merkez Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Alınca Mahallesinden, Karabacu oğullarından merhum Mustafa Kaya’nın oğlu, Selahattin ve merhum Orhan Kaya’nın kardeşi, Perşembe eski esnaflarından Güller, Elmas, Aydoğan, Mustafa ve Tuncer Kaya’nın babası Perşembe eski esnaflarından NURETTİN KAYA vefat etmiştir. Cenazesi Bugün, Yeni İhsaniye Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alınca Mahallesindeki aile kabristanlığında defnedilecektir.