İletişim: info@ordum.com - 0 537 609 57 26           
  Anasayfa                   Detaylı Arama

 

18.09.2019 ORDU VEFAT HABERLERİ2019-09-18 11:39:00

Perşembe İlçesi, Ramazan Mahallesinden, Ramadan oğullarından, Hasibe, Hasan, Hüseyin, Olgun ve Onur Akbaş’ın babası eski Ada Ekmek Fırınının sahibi İHSAN AKBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Perşembe Merkez İhsaniye Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi, Elma çukuru Mahallesinden, Ziya Akkaya’nın Torunu, Haşim Akkaya’nın oğlu HALİL AKKAYA vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Elma Çukuru Camii yanında, saat 11:00’de kılınacak cenaze namazının ardından aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gülyalı İlçesi, Taşlıçay Mahallesinden, merhum Hüseyin Demir’in kızı, Ayşe, Melek, Atilla, Coşkun ve Fazlı Demir’in kardeşi, Cemal Tatlıcan’ın eşi, Hanife, Emine, Ebru ve Ersin Tatlıcan’ın annesi FATMA TATLICAN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Öceli Mahallesi Merkez Camiinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi, Doğlu Mahallesinden, Abazoğullarından, merhum Mehmet Uzbay’ın oğlu, Necmi, Vural, Leyla ve Mehmet Uzbay’ın babası SELAHATTİN UZBAY vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Doğlu Mahallesinde, evinin önünde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Cumhuriyet Mahallesinden, Haydar Kılınç’ın eşi, Levent ve Ümit Kılınç’ın annesi NERİMAN KILINÇ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Meydan Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Giresun İli, Piraziz İlçesi, Örnek Köy’den merhum Nercuhan Karahüseyin’in oğlu OSMAN KARAHÜSEYİN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Piraziz Örnek köy Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.