İletişim: info@ordum.com - 0 537 609 57 26           
  Anasayfa                   Detaylı Arama

 

19.09.2019 ORDU VEFAT (CENAZE) HABERLERİ2019-09-19 13:07:00

Öceli Mahallesinden, Hacı Mehmet oğullarından, merhum Ali Güney’in oğlu, Salih, Şevket, merhum Sait ve Murat Güney’in kardeşi, Filiz, Mevlüde, Melike ve Bülent Güney’in babası MUSTAFA GÜNEY vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Öceli Merkez Camiinde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Gölköy İlçesi, Çetilli Mahallesinden, merhum Abdullah Özbilen’in eşi, Turhan Özbilen’in annesi GÜLBEDEN ÖZBİLEN vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Çetilli Mahallesinden, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi, Uzun Mahmut Mahallesi, Pamuklu Mevkiinden, Halil ve merhum Neziye Poyraz’ın oğlu, Fatma Poyraz’ın eşi, Neslihan ve Aslıhan’ın babası MEHMET POYRAZ vefat etmiştir,Cenazesi Bugün, Uzun Mahmut Mahallesinde evinin önünde, öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Uzunisa Mahallesinden, Kavalcı oğullarından, merhum Fahri Kavalcı’nın eşi, Figen ve Fahri Kavalcı’nın annesi AYSEL KAVALCI vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Uzunisa Mahallesinde evinin önünde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Akkese Mahallesinden, merhum Süleyman ve Hasan Beyazıt’ın kardeşi, Cem Yurdaşan ve Cemal Beyazıt’ın halası, Nurettin Sönmez’in eşi AYSEL SÖNMEZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Çerli Mahallesinde, evinin önünde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.