İletişim: info@ordum.com - 0 537 609 57 26           
  Anasayfa                   Detaylı Arama

 

20.09.2019 ORDU CENAZE (VEFAT) İLANLARI2019-09-20 15:24:00

Kabadüz İlçesi, Merkez Mahalleden, Köse oğullarından, merhum Kani Yılmaz’ın oğlu, Celal ve Selim Yılmaz’ın kardeşi, Serdar ve Samet Yılmaz’ın babası Tedaş emekli Personeli İSMAİL YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, İmamhatip Camiinde, saat 10:00’da kılınacak cenaze namazının ardından, Kabadüz Merkez Camiinde kılınacak Cuma namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ulubey İlçesi, Şahinkaya Mahallesinden, Olgun Yılmaz’ın eşi, Oğur, Uğur, Ercan ve Muhammet’in annesi, Hanife ve Mustafa Akyol’un kızı, Hatice, Birsen, Nursen, Nurcan, Yüksel, Yücel, Tuncay ve Engin Akyol’un kardeşi GÜLSEN YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi Bugün, Şahinkaya Mahallesinde, İkindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

FATSA

SUDERE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İSMAİL AKYOL’UN OĞLU, SUDERE MAHALLESİ MUHTARI CEMAL VE KEMAL AKYOL’UN BABASI CELAL AKYOL VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA BÜYÜK CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA SUDERE MAHALLESİNDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

HATİPLİ KARŞIYAKA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM RECEP ALİ VE AYDIN SARCAN’IN ABİSİ ADEM, İLHAN VE HÜSEYİN SARCAN’IN BABASI MURAT SARCAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN CUMA NAMAZINA MÜTEAKİP HATİPLİ KARŞIYAKA MAHALLESİ YARDİBİ CAMİİNDE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AYNI YERDE Kİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.